reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest sobota, 23 czerwca. Imieniny Wandy, Zenona, Prospera.
reklama
reklama

Narodowe Czytanie w II LO w Oleśnicy

Dodano: 2017-09-06 09:04:54 | Komentarzy: 5 | Kategoria: Kultura
galeria istnieje dla tego artykułu
"Wesele" Stanisława Wyspiańskiego to pozycja, która zagościła na szóstej edycji Narodowego Czytania. Do akcji przyłączyło się II LO w Oleśnicy.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Wśród osób czytających "Wesele" znaleźli się też lokalni samorządowcy

reklama

Za nami szósta edycja Narodowego Czytania. Patronat nad wydarzeniem sprawuje prezydent. Wczoraj w akcji uczestniczyła społeczność szkolna II Liceum Ogólnokształcącego im. ks. Jana Twardowskiego.

Każda zainteresowana osoba mogła przeczytać w szkolnej auli fragment "Wesela" autorstwa Stanisława Wyspiańskiego. Do wspólnego czytania zaproszono uczniów, nauczycieli, samorządowców i przedstawicieli instytucji kultury.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (5)

Wy jesteście wszyscy porąbani (abstrahując od poziomu ortografii, o interpunkcji nie wspominając) - potraficie wpieprzyć politykę nawet do komentarza o odczynie ph gnojówy, która, przez przypadek, zalała nieużytki należące do rodziny świnki Peppy. To jest normalnie aberracja. A posądzanie dyrekcji o konformizm jest na poziomie zarzutu rzeczonej rodzinie świnki Peppy, że sprzyja skrajnemu feminizmowi, bo, świnia cholerna, różowa jest!!! Idiotyzm!!!

Podpis: Peppa pig
Dodano: 2017-09-07 22:43:18 | Zgłoś naruszenie

Ada najpiękniejsza !!!

Podpis: xxx
Dodano: 2017-09-07 17:53:28 | Zgłoś naruszenie

Ciekawe co by zrobiono ucznią, którzy nie zachcieliby skorzystać z zaproszenia i nie pojawiliby się na czytaniu pewnie dostaliby wzorowe za indywidualizm. Pewnie nauczyciele ze zrozumieniem podeszliby do takich postaw gdyż każdy może mieć własne zdanie.

Podpis: .
Dodano: 2017-09-07 08:36:23 | Zgłoś naruszenie

Uczniów zaproszono ? Ja widzę, że oni przymusowo się tam nudzą. A starosta, burmistrz & consortes trzymają tylko kartki, nie książki. Po co tam dyrektorka biblioteki skoro nikt nie ma książki ? Burmistrz hołduje starym peerelowskim zasadom politycznej obłudy, a dyrekcja LO uprawia polityczny konformizm. Takie pisowskie włazidupstwo !

Podpis: fafik
Dodano: 2017-09-06 23:11:09 | Zgłoś naruszenie

Poziom włazid..stwa żenujący.

Podpis: i śmieszno i straszno
Dodano: 2017-09-06 22:31:08 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter