reklama
reklamareklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 22 lipca. Imieniny Magdaleny, Bolesławy, Marii.
reklama
reklama
reklama

ORF 2017 i list do mieszkańców

Dodano: 2017-09-05 08:48:11 | Komentarzy: 21 | Kategoria: Kultura
Organizatorzy Oleśnica Rock Festiwal 2017 wystosowali list do mieszkańców. Rockowa impreza odbędzie się w najbliższą sobotę w amfiteatrze nad stawami.


reklama

Start: 17:00
17:30 JOHN REVOLTA
18:15 Deadpoint
19:00 POTH
19:50 Last Of The Real
20:50 The Sixpounder
22:10 Illusion

Wstęp wolny!

* * *

Szanowni Mieszkańcy Miasta Oleśnica,

W sobotę, 9 września 2017, w Amfiteatrze nad Stawami Miejskimi, odbędzie się trzecia edycja Oleśnica Rock Festiwal 2017. Jego organizatorem jest Fundacja ORF, we współpracy z BiFK oraz Miastem Oleśnica.

Nasze lokalne społeczeństwo zawsze było mocno wspierającym kulturę rockową, jednak pomimo dużego grona fanów tego rodzaju muzyki, ilość imprez do nich adresowanych nie była wystarczająca. Oleśnica Rock Festiwal 2017 jest naturalną odpowiedzią na to zapotrzebowanie.

Jako organizatorzy dokładamy wszelkich starań, aby festiwal odbył się bezpiecznie i z zachowaniem największego porządku. Dwie poprzednie edycje dowodzą, że poziom zaangażowanych służb był do tego celu wystarczający. Nie inaczej będzie podczas trzeciej edycji – ponownie zostanie wydzielona strzeżona strefa festiwalowa, do której wolny wstęp będą miały jedynie osoby trzeźwe oraz nie wnoszące żadnych niebezpiecznych przedmiotów.

Aby zapewnić czystość strefy, zamówiliśmy odpowiednią ilość przenośnych toalet i pojemników na odpady, które regularnie opróżniane będą przez ich obsługę. Dopełniliśmy również wszelkich formalności związanych z uzyskaniem od miasta pozwolenia na organizację imprezy i oficjalnym powiadomieniem Policji.

Państwa, mieszkańców bezpośrednich okolic miejsca organizacji festiwalu, dodatkowo chcielibyśmy poinformować o możliwych niedogodnościach, które związane będą z profesjonalnym nagłośnieniem sceny. Kierujemy serdeczną prośbę, oczywiście jeżeli nie zdecydują się Państwo na bezpośredni udział, o zrozumienie poziomu i natężenia dźwięku podczas prób, jak i zasadniczej części naszego wydarzenia.

Instalacja sceny rozpocznie się o godzinie 7.00, próby od 9.30, i po popołudniowej przerwie, rozpoczęcie właściwej imprezy planujemy na godzinę 17:00, a jej całkowite zakończenie o 23:30.

Prosimy jednocześnie nie spodziewać się niczego więcej, niż miało to miejsce podczas poprzednich edycji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Oleśnica Rock Festiwal 2017. Do Zobaczenia.

Pozostając z szacunkiem,
Zarząd Fundacji ORF

Piotr Pamuła
Paweł Ostrowski

* * *

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (21)

fajny list, ale i tak zaraz pewnie posypie się hejt i joby od malkontentów, tetryków i innych moherów tych młodych i starych

Podpis: SS
Dodano: 2017-09-05 09:17:15 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (45), Motoryzacja (8), Nauka (6), Praca (40), Usługi (15), Zwierzęta (0), Inne (7)
Dodaj ogłoszenie
reklama
reklama
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Wypadek w Cieślach
"Ogółem kierowcy są ..."~Major Suchodolski
reklama
Kalendarium
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter