reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest wtorek, 19 czerwca. Imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława.
reklama
reklama
reklama

Strzelać do ludzi jak do psów?

Dodano: 2017-08-17 06:20:41 | Komentarzy: 168 | Kategoria: Aktualności
Jak podaje radny Damian Siedlecki, słowa takie jak "antypolskie k****" i sugerowanie strzelania do ludzi "jak do wściekłych psów" zasugerował Artur Nicpoń, znana postać ze środowiska PiS.


Zrzut ekranu opublikowany przez Damiana Siedleckiego / źródło: Facebook

reklama

Miejski radny Damian Siedlecki na Facebooku opublikował wypowiedź, jaką miał zamieścić Artur Nicpoń. - Tempo w jakim te antypolskie k**** obnażają swoje prawdziwe mordy jest przytłaczające. Jak tak dalej pójdzie do końca tej kadencji będzie do nich można bezkarnie strzelać na ulicach, jak do wściekłych psów - brzmi treść wpisu.

- Z cyklu "W internetach nic nie ginie". Prawdą jest, że PiS ośmielił lumpiarstwo. Komentarz pana Nicponia - człowieka znanego w oleśnickich kręgach PiS - został już usunięty, jednak ktoś zapobiegliwy zdążył zrobić screena. Dla faszyzmu nie ma usprawiedliwienia! - napisał D. Siedlecki.

Przypomnijmy, A. Nicpoń w 2012 roku zapytał na swoim blogu o referendum, pytające czy można "premiera Tuska zabić jak psa". "Żydzi wypier...ać". Policja to "psy Donalda Tuska", które jeśli staną na drodze demonstrantom, to "zapłacą za to straszną cenę" - to tylko część dodatkowych treści, o których pisała "Gazeta Wyborcza".

Jak podawały media, po tym incydencie Nicpoń został zawieszony w prawach członka PiS. Był natomiast mile widzianą postacią np. na otwarciu biura tej partii w Oleśnicy w 2015 roku. Pojawił się na nim wraz z m.in. europosłem Kazimierzem Ujazdowskim, Jackiem Światem, burmistrzem Michałem Kołacińskim i starostą Wojciechem Kocińskim.

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (168)

@ hash167 bezczelnością jest to co Ty piszesz ( nawiasem mówiąc, mam na imię Kasia). Myślę, że jesteś ignorantem religijnym i na ten temat trudno z Tobą dyskutować. Nie wiem czy wiesz, że to kanonik katolicki Kopernik odkrył, że to ziemia krąży wokół słońca, a teoria Darwina już nie obowiązuje jako dogmat, gdyż dzięki testom DNA odkryto, że eksponatowi , który miał być dowodem na ewolucję Darwin zamienił żuchwę małpy na żuchwę człowieka. A tak po cichu Ci powiem, że ja wierzę w ewolucję, bo niektórzy homo sapiens zachowują się tak, jakby jeszcze nie zeszli z drzewa i z myśleniem u nich ciężko a jedynym ich napędem są emocje.

Podpis: KB
Dodano: 2017-08-24 21:34:06 | Zgłoś naruszenie

Krycha, zarzucasz mi ignorancję pisząc o wpływie kościoła katolickiego na naukę! To już bezczelność. I co się uczepiłaś gułagów, zbrodnie można dokonywać w bardziej perfidny sposób, np. przy pomocy bata i miecza, oczywiście z błogosławieństwem papieża. A jeszcze jedno. Czy Ty uważasz że Ziemia jest płaska i wsparta na jakimś tam żółwiu a przy tym ma ~6000 lat, bo tak wynika z Biblii? O teorii ewolucji to nawet nie wspomnę. Bo jeśli tak, to nie możemy dalej dyskutować.

Podpis: hash 167
Dodano: 2017-08-24 19:11:45 | Zgłoś naruszenie

@164, nie wiem czy jesteś absolutnym ignorantem czy takiego tylko udajesz pisząc takie brednie. Europa najszybciej rozwijała się wtedy, kiedy była katolicka. Sprawdź, najwybitniejsi naukowcy byli katolikami. A wracając do Twoich absurdów, czy mógłbyś podać przykłady obozów koncentracyjnych czy gułagów ( takich "wynalazków" nowoczesności lewactwa) organizowanych przez Kościół Katolicki ?

Podpis: KB
Dodano: 2017-08-24 00:59:45 | Zgłoś naruszenie

I znowu trudne słowo, relatywizującym, "jeśli ktoś relatywizuje coś, np. wartości, opinie, oceny, to ujmuje to jako coś, na co można różnie patrzeć, co można różnie oceniać, ujmować w rozmaitych relacjach, co może zależeć od indywidualnych odczuć; słowo książkowe" [dobryslownik.pl]. Czy możesz podać po podpisach kto tutaj relatywizuje przemoc wobec kobiet? | "WON Z ISLAMEM" - ale z pani bojowa kobieta ;)

Podpis: #165
Dodano: 2017-08-23 15:46:07 | Zgłoś naruszenie

Krystyna piszesz: "Lewicowe i lewackie rządy sprowadziły na świat 200 mln ofiar, złodziejstwo, nędzę i przestępstwa." Zauważ że to i tak tylko ułamek tego co Kościół Katolicki zafundował ludziom. Najlepiej nie być ani za lewicą, prawicą, środkowicą czy jakąkolwiek religią, nieważne chrześcijaństwo, islam, judaizm... Nawet najwspanialsze wartości człowiek i tak obróci w gówno.

Podpis: #164
Dodano: 2017-08-23 15:39:15 | Zgłoś naruszenie

@ fafik, wiem, że Ty wolisz złodziei z PO.którzy zajumali w ciągu 8 lat rządów 240 mld zł, rozgrabili kamienice np. w Krakowie i Warszawie, zlikwidowali stocznie, huty, sprzedali za bezcen banki i zakłady pracy. Oni też kpili z Dekalogu.

Podpis: Sławek.M
Dodano: 2017-08-23 12:21:58 | Zgłoś naruszenie

Jako kobieta sprzeciwiam się wszystkim wpisom relatywizującym przemoc wobec kobiet. Islam ma tę przemoc wpisaną w prawo. Dlatego mówię: WON Z ISLAMEM.

Podpis: Anna P
Dodano: 2017-08-23 12:18:01 | Zgłoś naruszenie

@ antoni kowalski, lewicowcami i wrogiem religii był Lenin,Stalin, Hitler, Mao Tse Tung, lewakami są Putin,Kim Dzong Un, Martin Schultz- syn mordercy z Mauthausen. Lewicowe i lewackie rządy sprowadziły na świat 200 mln ofiar, złodziejstwo, nędzę i przestępstwa. Na taką przyszłość żaden myślący człowiek nie ma ochoty i będzie robił wszystko, aby te ponure czasy rządów lewicy nigdy nie wróciły.

Podpis: KB
Dodano: 2017-08-23 12:14:30 | Zgłoś naruszenie

antoni, to tak jakby każdy lewak był stalinistą.

Podpis: Mad
Dodano: 2017-08-23 00:57:48 | Zgłoś naruszenie

Silna lewica i liberalizm, to jest przyszłość świata. Prawica, naziści, nacjonaliści, to obraz nędzy i rozpaczy mentalnej, ciemnota religijna i głupota ! Do tej drugiej grupy należy świr Nicpoń. On się kiedyś wreszcie doczeka jakiegoś łomotu...

Podpis: antoni kowalski
Dodano: 2017-08-22 22:37:02 | Zgłoś naruszenie

Masz rację. Można to uznać za pewne przyzwolenie ... Kobiety tam powinny brać przykład z Polek i zrobić np. jakiś czarny protest przeciwko przemocy i tolerowaniu przemocy przez ich system prawny.

Podpis: front left
Dodano: 2017-08-22 17:57:14 | Zgłoś naruszenie

a kto napisał, że nie ma? chodzi o skalę, przyzwolenie społeczne i tolerancję przemocy przez system prawny. W krajach arabskich szacunek do kobiet wyrażany jest nieco inaczej niż w Europie, co do tego chyba nikt nie ma wątpliwości. W Polsce nie ma społeczności muzułmańskiej, więc i problemu ze stosowaniem się do prawa obowiązującego w Polsce, niewielkiej grupy Marokańczyków, którzy nie mają jeszcze możliwości narzucenia innym swoich praw.

Podpis: Mad
Dodano: 2017-08-21 22:30:04 | Zgłoś naruszenie

Tylko to że TVPiS nie instruuje jak zrobić taki makijaż, nie oznacza że tej przemocy nie ma. Ja rozumiem że taki Marokańczyk mieszkający w Polsce (a chyba tacy też są) musi się stosować do prawa obowiązującego w Polsce więc nie widzę przeszkód żeby sobie u nas mieszkał.

Podpis: no to z prawej mańki
Dodano: 2017-08-21 21:49:35 | Zgłoś naruszenie

a mowa tu o jednym z najbardziej liberalnych krajów muzułmańskich na świecie, gdzie kobiety mają stosunkowo dużo swobody.

Podpis: Mad
Dodano: 2017-08-21 20:14:45 | Zgłoś naruszenie

no właśnie, nie potraficie się zintegrować z katolikami, to tym bardziej z muzułmanami, przecież to takie samo średniowiecze i zacofanie, taka jest wasza tolerancja .... Wyobraź sobie TVPiS i program pytanie na śniadanie w którym instruuje się kobiety, jak zrobić makijaż, żeby ukryć ślady przemocy domowej. Masz rację, u nas w katolickiej Polsce to nie do pomyślenia. Cieszę się, że się zgadzamy ;))

Podpis: Mad
Dodano: 2017-08-21 20:10:08 | Zgłoś naruszenie

Straszne! Jak to możliwe że mężczyzna może podnieść rękę na kobietę? Dobrze że do takich rzeczy dochodzi tylko w krajach muzułmańskich. U nas w Katolickiej Polsce to nie do pomyślenia! Dzięki Mad że wyłapujesz takie rzeczy. To mnie przekonało że integracja innych kultur jest niemożliwa.

Podpis: lewactwo
Dodano: 2017-08-21 18:41:30 | Zgłoś naruszenie

fafik, stwierdziłeś to po moich wpisach ?? ha ha ha

Podpis: Mad
Dodano: 2017-08-20 23:45:22 | Zgłoś naruszenie

Mad ty żeś katonacjonalista. Brunatny charakter !

Podpis: fafik
Dodano: 2017-08-20 23:37:16 | Zgłoś naruszenie

Praktyczny kurs makijażu w marokańskiej TV. Ciężko będzie takich facetów nauczyć szacunku do kobiet, ale lewactwo uważa, że integracja możliwa. https://www.youtube.com/watch?v=VRnmLch3sEk&feature=youtu.be

Podpis: Mad
Dodano: 2017-08-20 23:32:48 | Zgłoś naruszenie

Oj Mad - Te 10 przykazań to każdemu może się zapomnieć. Biblia też nigdy niebyła bestsellerem, no ale na Discovery to już mógłbyś od czasu do czasu zajrzeć.

Podpis: #149
Dodano: 2017-08-20 19:14:48 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter