reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest wtorek, 19 czerwca. Imieniny Gerwazego, Protazego, Borzysława.
reklama
reklama
reklama

Pobiegli do Pani Fatimskiej

Dodano: 2017-08-15 15:25:33 | Komentarzy: 47 | Kategoria: Sport
wideo istnieje dla tego artykuługaleria istnieje dla tego artykułu
VII Bieg do Pani Fatimskiej odbył się tradycyjnie w ramach festynu zorganizowanego przy parafii Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej w Oleśnicy. W sportowej rywalizacji wzięło udział kilkaset osób.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Zawodnicy chwilę po starcie

reklama

VII Bieg do Pani Fatimskiej odbył się dzisiaj w ramach festynu zorganizowanego przy parafii Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej w Oleśnicy. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja im. ks. inf. Franciszka Sudoła.

Dla zawodników przewidziano kilka konkurencji - 10-kilometrowy bieg mężczyzn, 5-kilometrowy bieg kobiet, 5 km nordic walking oraz rolki. Na starcie pojawiło się ponad trzystu zawodników, a o ochłodę w postaci kurtyny wodnej zadbali strażacy z OSP w Ligocie Małej. Wyniki mają zostać podane wkrótce przez organizatorów. Dodatkowo wcześniej zorganizowano konkurencje dla najmłodszych.

Na placu tuż za plebanią można było skosztować domowych smakołyków, nabyć cegiełkę, która wspomoże funkcjonowanie kościoła, a dzieci mogły skorzystać z dmuchanych zabawek lub wziąć udział w zabawach przygotowanych przez organizatorów.

Wideo: migawki z wydarzenia


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (47)

Do antoni kowalski nie dopisałeś że Bronś też dal nam przykład jak szurać kolanami po bruku pisz prawdę trzymam cię za słowo że zorganizujesz ściganie na kolanach to będzie coś nowego ..oby Ci się udało......powodzenia ...jak ci się uda to będziesz na piedestale

Podpis: słowo
Dodano: 2017-08-23 07:25:47 | Zgłoś naruszenie

No i co tam słychać u Pani Fatimskiej ? Mam pomysła. Dał nam przykład Kołaciński, że można by po bruku szurać kolanami. Jak na Górze Grabarce. Może w przyszłym roku by tak ścigać się na kolanach ? Czekam na opinie, jak będzie dużo chętnych, to zorganizuję taką imprezę !

Podpis: antoni kowalski
Dodano: 2017-08-22 10:11:13 | Zgłoś naruszenie

matka boska nie istnieje, w biblii nigdzie nie ma o niej mowy

Podpis: ajron
Dodano: 2017-08-21 21:16:52 | Zgłoś naruszenie

?Nie czyń sobie podobizny rzeźbionej czegokolwiek, co jest na niebie w górze i na ziemi w dole i tego co jest w wodzie pod ziemią. Nie będziesz się im kłaniał i nie będziesz im służył, gdyż Ja, Pan, Bóg twój, jestem Bogiem zazdrosnym, który karze winę ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia tych, którzy mnie nienawidzą, a okazuję łaskę do tysiącznego pokolenia tym, którzy mnie miłują i przestrzegają przykazań moich?. 2Moj.20:4-6 Religia miłości Boga "nieskoczenie miłosiernego" i jego ogłupionych i ziejących na siebie nienawiścią owieczek.Nic się nie różnicie od muzułmanów mordujących w imię Allaha czy żydów kręcących wojny dla zysku i nienawidzących wszystkich innych.Dziękuj dobranoc.

Podpis: typowy hejter
Dodano: 2017-08-21 18:38:57 | Zgłoś naruszenie

Pani fatimska... to ile na świecie jest tych pań a ja myślałam że matką Jezusa jest Maria ale watykan robi wodę z mózgu ludziom żeby doić kasę zerwać konkordat bo doprowadzą Polskę do ruiny ciągle im mało i śmieją się ze ten plebs taki głupi

Podpis: ja
Dodano: 2017-08-21 18:14:39 | Zgłoś naruszenie

Gratulacje dla organizatorow I wszystkich uczestnikow. Oby wiecej takich imprz, ktore lacza I jednocza.

Podpis: sg
Dodano: 2017-08-18 23:13:42 | Zgłoś naruszenie

Takich typów, typu rolek, nie można traktować jak ludzi zdrowych. Agentura z Polaków ukształtowana przez Watykan morduje Polskę poprzez ogłupianie ludzi. Są to księża pracujący na rzecz zbrodniczego Kościoła watykańskiego. Ateista to z reguły człowiek wiedzy, racjonalizmu, rozumu i nie wierzący w bogów. To człowiek światły, nie muszący używać ślinotoku do opluwania ludzi innych poglądów czy wręcz adwersarzy. Smutne bardzo jest to, że w Waszym mieście klerowi katolickiemu służą władze miejskie i powiatowe. Mało tego, słyszałem, że ten Wasz burmistrz, to były peerelowski oficer. Nigdy nie ufam tego typu oportunistom, to z reguły, jakby powiedział Kaczor, "zdradzieckie mordy" lub "kanalie". Ale widzę, że pojawiają się opinie, jak Karoliny: "Nikt nie pyta kto to "Pani Fatimska". A to tylko jeden z wielu wymysłów kościoła katolickiego". To aż się prosi aby krytycznie podejść do problemu, a tu pojawia się człowiek chory, omamiony i na dodatek cham, i zieje swoim matołectwem. Toż to zbrodnia kościelna na społeczeństwie, to dla profitów watykańskich polscy faceci ubierają sutanny, gwałcą ciała i umysły. Temu towarzyszą władze publiczne, które wybieracie. Za rok wybory - ruszcie głowami w tej Oleśnicy !

Podpis: Jan Musiał (nauczyciel)
Dodano: 2017-08-18 16:03:19 | Zgłoś naruszenie

rolek - czy ja cię obrażałem ??? "jadowity cham" to może cię w nocy posuwa jak mam nie patrzy, albo i patrzy !!! Wypraszam sobie PSEUDOKATOLIKU - taki co w niedzielę w pierwszej łazwce, ale jak tylko wyjdzie zaraz komuś auto przerysuje itp... Żałosny jesteś - i to ty masz pusty łeb - bo tak każe KK - zakaz samodzielnego myślenia...

Podpis: ...
Dodano: 2017-08-18 09:43:52 | Zgłoś naruszenie

Po co pobiegli do tej pani i kiedy wrócą.

Podpis: ciekawy
Dodano: 2017-08-18 09:15:09 | Zgłoś naruszenie

puste łby ateistów, nędza nad nędzą , martwe żywe dusze, trupie wnętrzności, jadowite chamy, każde objawienie Maryi jest czczono w szczególny sposób, nasza Matka nas odwiedza opiekuję się swoim kościołem, dlatego mówi się Matka Boża z Lourdes czy Matka Boża Fatimska, tylko ateiści mają z tym problem, nienawiść ich jest tak wielka, tak wielki jad zalewa ich serca i nienawiść, że muszą dorzucić trzy grosze swojego chamstwa i szyderstwa

Podpis: rolek
Dodano: 2017-08-18 08:46:02 | Zgłoś naruszenie

Nikt nie pyta kto to "Pani Fatimska". A to tylko jeden z wielu wymysłów kościoła katolickiego. Żałosny burmistrz i starosta posłusznie sekundują szamanom oszustom religijnym. Wspieranie swoim udziałem takiej kościelnej hucpy świadczy o stopniu zacofania w ciemnogrodzie...

Podpis: karolina
Dodano: 2017-08-18 08:11:14 | Zgłoś naruszenie

Lepsze te biegi, niż ofca.

Podpis: kuc
Dodano: 2017-08-18 07:29:37 | Zgłoś naruszenie

Co to za ratownik na zdjęciu 42 ?

Podpis: fan
Dodano: 2017-08-17 23:54:07 | Zgłoś naruszenie

rolek - pytanie zbyt trudne ? Wiem , że wg kk to nawet myślenie jest grzechem... A internet nje jest dziełem szatana ? Kk cały czas walczył i walczy z nauką i postempem - wiec wara od internetu !

Podpis: ...
Dodano: 2017-08-17 21:42:59 | Zgłoś naruszenie

na jad ateisty się nie odpowiada, takim jak ty powinno się banować internet

Podpis: rolek
Dodano: 2017-08-17 19:52:10 | Zgłoś naruszenie

Ale nadal nikt nie odpowiedział - kim jest /była Pani Fatimska ? I ile jest tych kobiet, które wg KK są matkami Boga ???

Podpis: ...
Dodano: 2017-08-17 09:22:54 | Zgłoś naruszenie

Do biegacz: Proszę nie wprowadzać w błąd ponieważ SR podeszły do zabezpieczenia biegu bardzo poważnie. Trzy punkty na trasie a w każdym po kilka osób, dwaj mobilni ratownicy na rowerach. Wszyscy z przeszkoleniem i przygotowanym sprzętem ale oczywiście jak ktoś chce to zawsze będzie się czepiał.

Podpis: OLE
Dodano: 2017-08-16 17:18:19 | Zgłoś naruszenie

Do @zgreda - Pani Efinowicz W. owszem była, ale się skryła, bo się chyba trochę wstydziła przed swoimi, że jest taka zaściankowa i mało nowoczesna i pomaga klechom i moherom...

Podpis: zośka
Dodano: 2017-08-16 15:31:22 | Zgłoś naruszenie

Do zgreda, Oj nieładnie tak pisać i krytykować! Cóż anonimowo sfrustrowani pisowcy, kupieni za 500zł piszą to co gdzieś przeczytali ! Polecam Tango Mrożka! Edki w natarciu!!!! Warto czasami samemu pomyśleć, to nie boli!

Podpis: yyy
Dodano: 2017-08-16 12:58:29 | Zgłoś naruszenie

Po zakończonym biegu mnię pokazała się pani fatimska i powiedziała, że Kaczyński i Rydzyk to łgarze ! A ci biegacze wspierają bajery tych trzech ze zdjęcia. CIEMNOGRÓD !

Podpis: fafik
Dodano: 2017-08-16 11:56:17 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter