reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 21 lipca. Imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta.
reklama
reklama

Karateka zaprasza Pytla na trening

Dodano: 2017-07-17 06:34:33 | Komentarzy: 60 | Kategoria: Aktualności
Instruktor karate Jerzy Urban z ISW Bushidan zaprasza Stanisława Pytla na bezpłatne lekcje. - Jeśli zostanie Pan opętany przez demona, to chętnie poddam się egzorcyzmowi - napisał.


Czy Stanisław Pytel skorzysta z zaproszenia Jerzego Urbana?

reklama

Wczoraj portal MojaOlesnica.pl ujawnił, że publicznie na Facebooku Stanisław Pytel, zastępca dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Oleśnicy, ostrzega przed karate. Według niego, trenowanie tej sztuki walki może nieść za sobą poważne zagrożenia duchowe.

- - Mówię o karate w kontekście egzorcyzmów, ponieważ znam przypadek człowieka, który trenował karate, i z tego powodu został opętany, a potem był egzorcyzmowany - oświadczył (więcej).

Za pośrednictwem portalu MojaOlesnica.pl S. Pytel został zaproszony na darmowe lekcje przez karatekę-instruktora Jerzego Urbana z Instytutu Sztuk Walki Busihidan.

- Jeśli zostanie Pan opętany przez demona, to chętnie poddam się egzorcyzmowi. Od 29 lat trenuję karate i wiem, że to wzmacnia charakter człowieka. Z mojego doświadczenia wiem, że żadna osoba która trenowała pod moim okiem, nigdy nie została opętana przez demona. Ta osoba o której pan wspomina, że trenowała karate i została opętana, to chyba trenowała na konsoli. Trzeba umieć odróżnić opętanie od choroby psychicznej. Z całą pewnością w Polsce jest jakieś 300 tysięcy opętanych, którzy trenują karate. Egzorcyści mają zatem pełne ręce roboty - napisał.

Zobacz też: Opętanie demonem przez karate?

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (60)

Jest ich więcej?

Podpis: Garoo
Dodano: 2017-07-20 22:52:21 | Zgłoś naruszenie

A kto jeszcze jest?

Podpis: Pytam
Dodano: 2017-07-20 22:51:08 | Zgłoś naruszenie

"Jestem jedynym przedstawicielem karate WKF w powiecie". Kupujcie w Media Markt, bo najtaniej. I tak jak Media Markt nie jest najtańsze, tak p. Urban nie jest jedyny od WKFu w powiecie.

Podpis: RDźH
Dodano: 2017-07-20 22:31:11 | Zgłoś naruszenie

Panie Urban, trzeba było się nie wtrącać do publicznej awantury, to nie musiałby się Pan teraz od niej odcinać. Chciało się darmowej reklamy to ją Pan ma. Tylko inną niż by Pan chciał, czyli niezbyt pozytywną. Ale adekwatną do tego, co Pan reprezentuje sobą. Ludziom oczu się nie zamydli. Chciał Pan dobrze? A wyszło jak zwykle?

Podpis: ksw
Dodano: 2017-07-20 09:42:04 | Zgłoś naruszenie

Pozwolę sobie nie wtrącać się w publiczną awanturę. Bardzo proszę nie mieszać mnie do swoich animozji. Pozwolę sobie nie komentować tej dyskusji. A jeśli macie Państwo nowego wspaniałego trenera, to z pewnością będzie odnosił wiele spektakularnych sukcesów. Życzę powodzenia. We wrześniu rusza kolejny sezon treningowy. Kto będzie chciał trenować u mnie to będzie miał możliwość, a kto ma innego trenera ten pójdzie do niego. Wolny rynek. Życzę wszystkim miłego wieczoru.

Podpis: Jerzy Urban Bushidan
Dodano: 2017-07-19 17:54:46 | Zgłoś naruszenie

Jak można być tak płytkim człowiekiem, aby ludzi wyzywać od wieśniaków??? Jak niski poziom trzeba sobą reprezentować??? Żenada!!!

Podpis: Pati
Dodano: 2017-07-19 16:52:34 | Zgłoś naruszenie

Jestem dumna bo mamy nowego wspaniałego trenera!!! Z chęciami i pasją!!!

Podpis: Rodzic
Dodano: 2017-07-19 16:26:43 | Zgłoś naruszenie

Właśnie. W tym problem. W sztukach walki. Uczcie się sztuk walki strzelectwa i survivalu, jak będzie wojna czy atak terrorystyczny to mscie szansę na przetrwanie. A modlitwa was nie obroni. Ani żadni egzorcyści.

Podpis: Army
Dodano: 2017-07-19 14:55:26 | Zgłoś naruszenie

@Karateka, niestety jest pan w błędzie. Ocena karate i innych wschodnich sztuk walki, to nie jest opinia jednego człowieka, powielana przez innych, tylko jest to opinia setek i tysięcy ludzi: biskupów, teologów, demonologów (np. ks. Posacki), a przede wszystkim praktyków - egzorcystów. Nie znajdziesz jednego nawet egzorcystę, spośród ok. 120, którzy są w Polsce (nie mówiąc o reszcie świata), który by ocenił karate lub inne wschodnie sztuki walki jako coś dobrego. Oni po prostu z doświadczenia wiedzą, w jakie problemy można wpaść uprawiając te rzeczy. Pana obrona karate wynika z Pana emocjonalnego związania z karate. Dlatego nie dziwię się, że nie potrafi Pan przyjąć racjonalnych, pochodzących z doświadczenia argumentów. Pozdrawiam

Podpis: emiSmok
Dodano: 2017-07-19 13:55:48 | Zgłoś naruszenie

Ma Pan rację panie Jurku. Niech Pan dba o swój biznes a nie dokłada do wieśniaków, którzy nie doceniają wkładu pracy jaki pan włożył w ich dzieci, żeby cokolwiek umiały. Że też się panu chciało tam jeździć do ciemnogrodu z zabobonami?

Podpis: Rafson
Dodano: 2017-07-19 10:13:07 | Zgłoś naruszenie

A ta pani co się podpisała jako "Rodzic" chyba jest dumna, że jej dziecko nie będzie już miało trenera. Ciekawe jak wytłumaczy swojemu dziecku, że to przez takich jak ona, nie ma na wsi karate. Gratuluję Pani.

Podpis: Sąsiad
Dodano: 2017-07-19 10:02:43 | Zgłoś naruszenie

Niech rodzice sami ich uczą. Wiejskie cwaniaki. Niech Pan ich oleje. Miałem z nimi też do czynienia. Szczekają, a ktoś dokłada do klubu, żeby nie sprawić przykrości dzieciom. A jak voś się wydarzy, to nagle niszczą człowieka wydając wyroki nie znając faktów. W tych ludziach zwykła zawiść dominuje. Nie kalkulują, że jak pan się obrazi to oni stracą sami. To teraz będą mięli te skamlące matki. Będą dawać swoim dzieciom medale za siedzenie w domach.

Podpis: Daro
Dodano: 2017-07-19 09:47:20 | Zgłoś naruszenie

Ucz wieśniaków karate, to ci podziękują, Uhahahaha!!!!!@ Niech pannoleje te wiejskie matki. Znamy się od wielu lat i wiem, że niekiedy Pan tu przyjeżdżał dla trójki, czy czwórki dzieci, bo szkoda Panu było zamykać sekcje, bo tylko karate było na tych wsiach, a opiekun sali otwierał sale tylko dla Pana. Opłaca się prowadzić zajęcia dla 15 dzieci conajmniej, a nie dla czwórki czy piątki. Ma Pan rację, wieśniaki nie będą dowozić dzieci do Oleśnicy, a pan niech realizuje te plany o których mi pan mówił. I tak skończy się sport na wsiach. I rodzice przestaną na Pana narzekać. Tak trzymać. Ja stoję za Panem.

Podpis: Kibic
Dodano: 2017-07-19 09:38:54 | Zgłoś naruszenie

O, to w tym sezonie treningowym, w Państwa wsi niestety już nie będzie zajęć karate. Z tego co wiem, Pan Jurek ma inne plany zawodowe. Tak więc ideologia karate już nie będzie dla nikogo bolesna.

Podpis: Informator
Dodano: 2017-07-19 09:29:10 | Zgłoś naruszenie

Życie i postępowanie reklamujące się tutaj Pana trenera nie ma nic wspólnego z ideologią karate... Niestety boleśnie się o tym przekonaliśmy w ubiegłym sezonie treningowym...

Podpis: Rodzic
Dodano: 2017-07-19 07:53:01 | Zgłoś naruszenie

No tak rzeczywiście link wygląda na reklamę ISW BUSHIDAN. Może i tak. Ale tu muszę przyznać P. Jurkowi rację. Opętanie? To jakieś chore urojenia Pana Pytla. Fakt że nie pomaga tu hierarchiczne podejście Kościoła i bezkrytyczne powtarzanie opinii hierarchów, którzy z kolei opierają się na opinii JEDNEGO człowieka, wyznaczonego do zadania zbadania karate. A co jeśli ten człowiek się myli? Może ten człowiek (biskup) nie do końca rzetelnie podszedł do sprawy? Wówczas cały episkopat i duchowni powtarzają ja mantrę to co jeden człowiek "zbadał" A jeszcze raz powtórzę. A co jeśli ten człowiek się myli? Owszem są niektóre sztuki walki a w zasadzie filozofie wschodu bardzo niebezpieczne ale z pewnością nie należy jakakolwiek odmiana karate, judo czy zapasów. Pozdrawiam zawodnik karate.

Podpis: Karateka
Dodano: 2017-07-18 23:32:31 | Zgłoś naruszenie

Taaaaa

Podpis: Bravo
Dodano: 2017-07-18 23:26:30 | Zgłoś naruszenie

I kolejna reklama, a ja poślę jak od wielu lat na treningi swojego syna do SP 6, gdzie zajęcia prowadzi p.Wojtek Włodarczyk, może nie jedyny ale na pewno pierwszy i doświadczony trener karate Shotokan w powiecie oleśnickim.

Podpis: Kiedyś trenujący rodzic
Dodano: 2017-07-18 22:30:22 | Zgłoś naruszenie

Mojaolesnica sięgnęła dna. Elektroniczna wersja szmatławca.

Podpis: przykre ale prawdziwe
Dodano: 2017-07-18 20:59:14 | Zgłoś naruszenie

Nigdy więcej nie posłałem dziecka na zajęcia karate do tego, reklamujące się tutaj Pana i to na pewno nie ze względu na opętanie a brak zaufania do jego osoby...

Podpis: Mama
Dodano: 2017-07-18 16:16:27 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter