reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 21 lipca. Imieniny Daniela, Dalidy, Benedykta.
reklama
reklama

Mistrzowie parkowania cz. 37

Dodano: 2017-07-15 07:25:50 | Komentarzy: 44 | Kategoria: Ciekawostki
Czas na kolejną odsłonę lokalnych mistrzów parkowania. Są to kierowcy, którzy najwyraźniej nie myślą o uczestnikach ruchu - zarówno pieszych, jak i poruszających się innymi pojazdami.

Portal MojaOlesnica.pl prezentuje kolejną odsłonę mistrzów parkowania, czyli kierowców, którzy zdecydowanie nie świecą przykładem. Zasady publikacji są proste. Wystarczy wysłać do nas zdjęcie "mistrza", opisać je, a następnie wybierzemy najciekawsze propozycje do publikacji.

- Wjechałbym do mieszkania, ale ktoś schody postawił... - ironizuje czytelnik, który przesłał fotografię z podwórka przy ul. Sucharskiego w Oleśnicy.


Gdyby nie schody, to parkowanie zapewne byłoby w jeszcze piękniejszym stylu

reklama


Ten sam samochód i ta sama okolica. Kierownik podwórka?

Parkowanie na jezdni i blokowanie innych samochodów to na ul. Kilińskiego w Oleśnicy dość częsty widok. - Policja wlepia mandaty, a kierowcy dalej stają. Ludzie - tam jest zakaz - czy ktoś się w końcu nauczy? Szlak mnie trafiał jak godzinę stałam po pracy i czekałam na policję oraz kierowcę. Potem się okazało, że pewna pani poszła sobie na zakupy i po kurczaka z rożna - pisze czytelniczka.


Pani poczeka, bo ja zakupy i kurczaka przyjechałam!

Miejscowa mazda stanęła na chodniku i do tego przy wyjeździe przy ul. Hallera w Oleśnicy. - Tego moje oczy jeszcze nie widziały. Witki opadają - skomentowała (i słusznie!) autorka zdjęcia.


Chodnikowy pożeracz aż się zaczerwienił

Ulica 3 Maja w Oleśnicy i pasy prowadzące wprost do... chevroleta!


Pomysłowo

Zwykły dzień targowy przy ul. Wrocławskiej w Oleśnicy. - Na chwilkę stanę pod prąd. Wyskoczę tylko po warzywka na targ - śmieje się czytelniczka.


Klątwa "ja tylko na chwilę" powraca!

Zdjęcie wykonano gdzieś w powiecie. - Nic tylko nauczyć się latać. A kilka dni wcześniej w tym miejscu był wypadek przez podobnie zaparkowane auto - pisze autor fotografii.


Klątwa "ja tylko na chwilę" powraca!

Prawdziwy Picassto parkowania na chodniku przy ul. Kopernika w Oleśnicy.


On w ten sposób wyraża swój artyzm

Dziękujemy autorom nadesłanych zdjęć!

Chcecie pokazać innych mistrzów parkowania? Prześlijcie nam zdjęcia i opiszcie je!

Zobacz też: Poprzednia część mistrzów parkowania

rd
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (44)

To samo kolo Berta i warzywniaków na Sikorskiego tam gdzie progi.Codziennie widzę z balkonu jak jeden z drugim frajer zatrzymuje się na zakazie tamując tam ruch i idzie po bułki czy do warzywniaka.Takich kurva frajerów powinno się karać tysięcznym mandatem.Mam już kilka fotek i chyba przekaże je Policji na Hallera.

Podpis: Botswana
Dodano: 2017-07-15 16:01:00 | Zgłoś naruszenie

Kretyni parkują na trawnikach ,placach zabaw itd.Raz się wdałem w polemikę z durniem ale ciężko było mu zrozumieć że źle zaparkował i na dodatek jeszcze mi ubliżał.Nauczony doświadczeniem teraz nie dyskutuje tylko porysuje gwoździem karoserię.

Podpis: Dyju
Dodano: 2017-07-15 15:53:45 | Zgłoś naruszenie

A może by tak zrobić parkowanie na własnych balkonach...dla idiotów

Podpis: ewa
Dodano: 2017-07-15 15:53:41 | Zgłoś naruszenie

WIECIE CO JEST W TYM WSZYSTKIM NAJLEPSZE ŻE TA FOTKA POD BRAMĄ JEST ZROBIONA Z SAMOCHODU KTURY STAŁ ZA MNĄ ;-)

Podpis: Kierownik osiedla
Dodano: 2017-07-15 15:40:56 | Zgłoś naruszenie

Widzę, że " dobra zmiana pisss " na pierwszym planie aż dwa zdjęcia tego samego samochodu z Sucharskiego umieszcza a facet tam się zatrzymuje na 5 minut żeby wynieść wózek z dzieckiem,... Powołajcie komisję śledczą !!!

Podpis: łysy
Dodano: 2017-07-15 15:25:56 | Zgłoś naruszenie

Ciekawe że starsze osoby jakoś mogą nosić zakupy, a młodym ciężko i najchętniej wiechaliby pod same drzwi. Chodnik jest do chodzenia, a nie do jeżdżenia !

Podpis: .
Dodano: 2017-07-15 15:19:52 | Zgłoś naruszenie

ups@ młody palancie, ale my nie życzymy sobie żeby wygodniś trawniki rozjeżdżał, masz rację następnym razem z nowego telefoniku na policję dzwonić i domagać się ukarania.

Podpis: @
Dodano: 2017-07-15 15:14:02 | Zgłoś naruszenie

Wy debile skończeni.Ile jadu się z was wylewa???Przecież widać,że kierowca z bordowego seata może i stał tam kilka razy ale stał po coś!A wy aferzyści fotek na trzaskali i szczycą się w mediach swoim talentem fotograficznym.Albo tata nowego ajfona kupił i cza było aparat wypróbować a,że stanął matoł obok klatki bo musi coś przewieźć.Mądry ten co potrafi sobie życie ułatwić.Po co miał coś tachać na parking jak jest wystarczająco miejsca,żeby sobie podjechać.Drajwer!Brawo ty!

Podpis: ups
Dodano: 2017-07-15 15:05:39 | Zgłoś naruszenie

Najpierw należy stworzyć ludziom warunki do prawidłowego parkowania. W pl jest tendencja do gospodarowania przestrzennego bez parkingów, nie ma miejsc parkingowych naziemnych, nie ma podziemnych, Afryka dzika to takie dzikie parkowanie.

Podpis: WRC
Dodano: 2017-07-15 14:59:39 | Zgłoś naruszenie

Na Sarbinowie to jest plaga. Walczyć z tą patologia

Podpis: .
Dodano: 2017-07-15 14:38:47 | Zgłoś naruszenie

Na Serbowie nie da się inaczej. Parkingi są po drugiej stronie bloku niż klatki schodowe. Jak kupisz sobie płytki łazienkowe lub cokolwiek innego ciężkiego to masz wybór, podjechać pod klatkę lub biegać wokół bloku i potem tachać jeszcze na 4 piętro bo wind też nie ma. Sam czasem tak podjeżdżam jak mam ciężkie rzeczy i większość sąsiadów też tak robi. Nawet busy firm wjeżdżają jak robią jakieś remonty np. wyładowują okna do wymiany. Bez przesady.... Ktoś kot projektował osiedle nie pomyślał o jakimkolwiek dojeździe do klatek schodowych więc jest tak jak jest i normalnym ludziom to nie przeszkadza.

Podpis: Serbinowiec
Dodano: 2017-07-15 14:31:22 | Zgłoś naruszenie

Jesli chodzi o Serbinow to nie ma co robic gownoburzy bo tam nie ma jak parkowac, parkingu nie ma, te pare zatoczek nie zalatwiaja sprawy a i wzdluz ulicy nie ma jak zaparkowac nie blokujac ruchu, jedno z wielu osiedli zaprojektowanych w czasach gdy samochod prywatny byl rzadkoscia wiec ludnosc parkuje jak parkuje

Podpis: Andriu A
Dodano: 2017-07-15 14:29:15 | Zgłoś naruszenie

@kowalski-to był pewnie jakiś tchórz, bo się Ci nie przedstawił z imienia i nazwiska. takich anonimowych kierowców raczej unikaj

Podpis: anonimowy stachu
Dodano: 2017-07-15 13:53:09 | Zgłoś naruszenie

Dodać tu można jeszcze zdjęcia samochodów parkujących obok warzywniaka przy ul. Paderewskiego, gdzie nie ma zatoczki. Kilka dni temu byłem świadkiem takiego oto kuriozum: kierujący samochodem osobowym zjechał z ronda i jechał w kierunku SP4, ale obok warzywniaka - zjechał na lewy pas i się zatrzymał. Jadący z naprzeciwka zmuszeni byli do zmiany pasa ruchu i wjeżdżać na swój, przejeżdżając po podwójnej ciągłej. Zatrzymał się, bo pasażerka chciała kupić paczkę bobu! Podszedłem do kierującego i zapytałem: "Czy wie pan, że zaparkował pan nieprawidłowo?". Zdziwiony spojrzał na mnie i odparł: "Ja tylko do 3 minut". A to, że zajął cały pas ruchu, że innym wybitnie utrudnił poruszanie się i, że zatrzymał się na pasie ruchu przeciwnego to dla tegoż kierowcy nie miało znaczenia - dla niego najważniejszy był bób.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2017-07-15 13:35:49 | Zgłoś naruszenie

Dziękuję mężowi Pani Magdy za piękne fotografie, pamiętam tą sytuację jak dziś ksieciuniu nie mógł wbić wstecznego więc grzecznie przestawiłem auto żeby mógł przejechać tak mi podziękował ???? Szkoda że nie zrobił sobie fotki jak zaparkował chwilę później. Oczywiście mogę się mylić, ale jestem pewien na 99% Będę dalej tak stawiał auto jeśli mam duże i ciężkie pakunki do wniesienia i tyle!

Podpis: Kierownik osiedla
Dodano: 2017-07-15 13:19:55 | Zgłoś naruszenie

Ten SEAT na Sucharskiego parkuje tak prawie codziennie. To nie jest parkowanie chwilowe. Mam jeszcze pytanie do policji dlaczego na Serbinowie nie sprawdzają parkujących na miejscach dla inwalidy. Żaden samochód nie posiada za szybą karty uprawniającej do takiego parkowania. To są miejsca dla inwalidów ze schorzeniami ruchu a nie wzroku, braku palców itp

Podpis: BA
Dodano: 2017-07-15 13:18:58 | Zgłoś naruszenie

Zdjęcia zdjęciami a czy mistszowie zapłacili mandaty? Jak nie to dalej się będą lansować parkują po chodnikach

Podpis: Dzielnicowy
Dodano: 2017-07-15 13:13:31 | Zgłoś naruszenie

Nawet pomijając zdjęcia pod blokiem, to i tak pozostali z galerii Mistrzowie Parkowania trochę przegieli.

Podpis: Brak słów
Dodano: 2017-07-15 12:18:33 | Zgłoś naruszenie

debil zaprojektował "Serbinów" że nic nie można pod klatkę podwieźć - 3 min. stoisz inny d.... robi zdjęcie

Podpis: jack
Dodano: 2017-07-15 10:53:01 | Zgłoś naruszenie

@Seba - niektórym do głowy nie przychodzi coś jeszcze. Sam podjeżdżałem pod klatkę, wręcz w nią wjeżdżałem. Członek rodziny nie poruszał się o własnych siłach...więc trzeba było wjechać najbliżej, jak się da. Niektórzy, jak sam wspomniałeś, mają coś ciężkiego do wniesienia - też podjadą...ale lepiej zrobić zdjęcie i ironizować, nie znając kontekstu sprawy.

Podpis: rozbawiony
Dodano: 2017-07-15 10:50:37 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter