reklama
reklamareklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 22 czerwca. Imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora.
reklama
reklama

Kurs trenerski z APO

Dodano: 2017-07-16 08:38:15 | Komentarzy: 4 | Kategoria: Sport
Akademia Piłkarska Oleśnica zaprasza pasjonatów piłki nożnej na bezpłatny kurs trenerski, który odbędzie się w sierpniu.


Załoga Akademii Piłkarskiej Oleśnica

reklama

W trakcie kursu przedstawione zostaną najważniejsze aspekty pracy z dziećmi i młodzieżą. Kurs rozpocznie się 10 sierpnia i potrwa trzy tygodnie. W tym czasie uczestnicy wezmą udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Zajęcia będą się odbywały w godzinach popołudniowych co 2-3 dni.

>o?= Kurs nie będzie certyfikowany oficjalnymi dokumentami PZPN, ale uczestnicy uzyskają dzięki niemu dużo praktycznej wiedzy, która zapewni możliwość prowadzenia grup treningowych w przyszłości. Zajęcia skierowane są do osób, które kiedykolwiek rozważały pracę w charakterze trenera albo są początkującymi trenerami. W kursie mogą wziąć również osoby, które chciałyby się zapoznać z pracą trenera niekoniecznie wiążąc z tym przyszłość. Jedyne wymagania to ukończone 18 lat i pasja do piłki. Dla Akademii kurs będzie okazją do przyjrzenia się potencjałowi uczestników i być może złożenia oferty pracy w charakterze asystenta lub nawet samodzielnej pracy z grupą - informuje Mariusz Kartocha, prezes APO.

- Zgłoszeń na kurs można dokonywać drogą mailową: m.kartocha(at)apolesnica.pl lub telefonicznie: 502-611-381. W zgłoszeniu należy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chce się wziąć udział w kursie oraz krótki opis swojej osoby. Dodatkowo można zawrzeć doświadczenie oraz wykształcenie - informuje APO.

źródło: APO
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (4)

Człowieku zastanów się co piszesz! A po drugi nie zmieniaj za każdym razem podpisu. Słaba prowokacja - tak jak i ty człowieku.

Podpis: Gunnarson
Dodano: 2017-07-24 08:08:13 | Zgłoś naruszenie

jakiś tani żart! na tym zdjęciu jest jeden Pan Trener WM a reszta razem z panem prezesem to mogą robić kursy, oczywiście. Tylko, że to będą kursy dotyczące zbierania składek. leże na plecach i się śmieję ...kurs nie będzie certyfikowany oficjalnym dokumentami PZPN... kurs po byku w akademii z bajcelony... nie mogę hahah

Podpis: cygan
Dodano: 2017-07-21 20:48:18 | Zgłoś naruszenie

buahhahaha śmiechu warte.... niektórzy trenerzy pracujacych w APO nigdy nie powinna zostać trenerami... albo nie mają kwalifikacji... sami niech się lepiej szkolą a nie biorą się za szkolenia!!!

Podpis: @
Dodano: 2017-07-20 12:25:05 | Zgłoś naruszenie

Kurs nie będzie certyfikowany oficjalnymi dokumentami PZPN..."trenerzy" bez uprawnień i licencji biorą się za szkolenie innych hahahah...kto bedzie wykladal ? Jakie ma kwalifikacje ? Jakie ma wyksztalcenie ? Co osiagnal jako trener ? Ludzie...wy to łykacie ?

Podpis: Rocznik 97
Dodano: 2017-07-16 11:02:26 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter