Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 18 lutego. Imieniny Konstancji, Maksyma, Wiaczesława.
reklama
reklama
reklama

Kurs trenerski z APO

Dodano: 2017-07-16 08:38:15 | Komentarzy: 4 | Kategoria: Sport
Akademia Piłkarska Oleśnica zaprasza pasjonatów piłki nożnej na bezpłatny kurs trenerski, który odbędzie się w sierpniu.


Załoga Akademii Piłkarskiej Oleśnica

reklama

W trakcie kursu przedstawione zostaną najważniejsze aspekty pracy z dziećmi i młodzieżą. Kurs rozpocznie się 10 sierpnia i potrwa trzy tygodnie. W tym czasie uczestnicy wezmą udział w zajęciach teoretycznych i praktycznych. Zajęcia będą się odbywały w godzinach popołudniowych co 2-3 dni.

>o?= Kurs nie będzie certyfikowany oficjalnymi dokumentami PZPN, ale uczestnicy uzyskają dzięki niemu dużo praktycznej wiedzy, która zapewni możliwość prowadzenia grup treningowych w przyszłości. Zajęcia skierowane są do osób, które kiedykolwiek rozważały pracę w charakterze trenera albo są początkującymi trenerami. W kursie mogą wziąć również osoby, które chciałyby się zapoznać z pracą trenera niekoniecznie wiążąc z tym przyszłość. Jedyne wymagania to ukończone 18 lat i pasja do piłki. Dla Akademii kurs będzie okazją do przyjrzenia się potencjałowi uczestników i być może złożenia oferty pracy w charakterze asystenta lub nawet samodzielnej pracy z grupą - informuje Mariusz Kartocha, prezes APO.

- Zgłoszeń na kurs można dokonywać drogą mailową: m.kartocha(at)apolesnica.pl lub telefonicznie: 502-611-381. W zgłoszeniu należy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego chce się wziąć udział w kursie oraz krótki opis swojej osoby. Dodatkowo można zawrzeć doświadczenie oraz wykształcenie - informuje APO.

źródło: APO
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (4)

Człowieku zastanów się co piszesz! A po drugi nie zmieniaj za każdym razem podpisu. Słaba prowokacja - tak jak i ty człowieku.

Podpis: Gunnarson
Dodano: 2017-07-24 08:08:13 | Zgłoś naruszenie

jakiś tani żart! na tym zdjęciu jest jeden Pan Trener WM a reszta razem z panem prezesem to mogą robić kursy, oczywiście. Tylko, że to będą kursy dotyczące zbierania składek. leże na plecach i się śmieję ...kurs nie będzie certyfikowany oficjalnym dokumentami PZPN... kurs po byku w akademii z bajcelony... nie mogę hahah

Podpis: cygan
Dodano: 2017-07-21 20:48:18 | Zgłoś naruszenie

buahhahaha śmiechu warte.... niektórzy trenerzy pracujacych w APO nigdy nie powinna zostać trenerami... albo nie mają kwalifikacji... sami niech się lepiej szkolą a nie biorą się za szkolenia!!!

Podpis: @
Dodano: 2017-07-20 12:25:05 | Zgłoś naruszenie

Kurs nie będzie certyfikowany oficjalnymi dokumentami PZPN..."trenerzy" bez uprawnień i licencji biorą się za szkolenie innych hahahah...kto bedzie wykladal ? Jakie ma kwalifikacje ? Jakie ma wyksztalcenie ? Co osiagnal jako trener ? Ludzie...wy to łykacie ?

Podpis: Rocznik 97
Dodano: 2017-07-16 11:02:26 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (59), Motoryzacja (6), Nauka (8), Praca (60), Usługi (21), Zwierzęta (6), Inne (13)
Dodaj ogłoszenie
reklama
reklama
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Kandydaci na burmistrza Bierutowa
"Od doktora Olesnica..."~julka
reklama
Kalendarium
04.03.2018 o godz. 17:00
Koncert Zenka Martyniuka z zespołem Akcent (więcej)
drugi występ o godz. 20, hala widowiskowo-sportowa GOSiR w Twardogórze
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter