reklama
reklamareklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest piątek, 22 czerwca. Imieniny Pauliny, Flawiusza, Agenora.
reklama
reklama
reklama

Dodatkowy sport w SPGO

Dodano: 2017-07-12 07:45:05 | Komentarzy: 2 | Kategoria: Sport
"Bank Dziecięcych Uśmiechów BZWBK" to program grantowy, dzięki któremu 26 uczniów z klas I-VI z SPGO mogło cieszyć się dodatkową "dawką" sportu. Publikujemy relację szkoły.


reklama

Napisany przez nauczycieli projekt "Aktywnie i fair play żyjemy na co dzień" został wybrany jako jeden z kilkuset nadesłanych do banku wniosków. Dzięki temu w okresie od marca do końca roku szkolnego uczniowie mieli okazję uczestniczyć w cotygodniowych zajęciach sportowych.

W czasie warsztatów dzieci rozwijały między innymi poczucie odpowiedzialności za zdrowie własne i innych, umiejętność stosowania zasad fair play oraz poznawały własny rozwój fizyczny i sprawność. Ale to nie koniec atrakcji. Nasi uczniowie zasiedli na trybunach wrocławskiego stadionu i z zapartym tchem obserwowali piłkarskie zmagania WKS-u Śląska Wrocław z Cracovią Kraków. Mieli okazję przyłączyć się do "meksykańskiej fali" i gorącego dopingu Impelek, podczas meczu Impel Wrocław kontra Chemik Police.

Kolejnym wyzwaniem dla dzieci było zdobycie góry Ślęży. I choć nie jest ona tak wielka jak Mount Everest ani słynna jak Olimp, to wejściu na sam szczyt towarzyszyło wiele pozytywnych emocji i śmiechu. Na zakończenie projektu uczniowie dostali pamiątkowe medale oraz dyplomy.

SPGO
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Nudno będzie bez pani

Podpis: K
Dodano: 2017-07-15 14:28:15 | Zgłoś naruszenie

Brawo pani Monika najlepszy nauczyciel WF

Podpis: mama
Dodano: 2017-07-14 17:23:57 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter