reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 18 czerwca. Imieniny Elżbiety, Marka, Amandy.
reklama
reklama
reklama

Oleśnica ma nowe logo i spot!

Dodano: 2017-05-18 19:33:27 | Komentarzy: 165 | Kategoria: Aktualności
wideo istnieje dla tego artykuługaleria istnieje dla tego artykułu
Oleśnica ma nowy system identyfikacji wizualnej. Jej autorem jest oleśniczanin Michał Ruchel, który całość wykonał nieodpłatnie. Zaangażowanie twórcy zostało nagrodzone brawami i gratulacjami.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia


Michał Ruchel opracował nowy system identyfikacji wizualnej miasta

reklama

Dzisiaj w bibliotece przy ulicy Reja w Oleśnicy odbyło się spotkanie dotyczące nowego systemu identyfikacji wizualnej miasta. Obejmuje ono m.in. logo i zasady tworzenia treści promocyjnych.

O logotypach poszczególnych miejscowości w Polsce mówił na początku asystent burmistrza Michał Skrzypek, który jest także osobą odpowiedzialną za promocję miasta. Poinformował, że oleśniczanin Michał Ruchel jest autorem nowej koncepcji i wykonał ją całkowicie nieodpłatnie. Grafik jest absolwentem Akademii Sztuk Pięknych, a oleśnicki projekt wykonał w ramach pracy dyplomowej.

M. Ruchel omówił aspekty techniczne swojego projektu. Podkreślił przy tym, że kropki w logo odnoszą się do ludzi, liść do olchy, czyli drzewa nawiązującego do nazwy Oleśnica, a cegły do murów obronnych i wieża do licznych zabytkowych budowli zdobiących panoramę miasta. Nie ma natomiast hasła, które zawsze może zostać dodane, w zależności od rodzaju wydarzenia - np. "Dni Oleśnicy", czy "Gramy z WOŚP".

Publiczności zaprezentowano spot wykonany przez wrocławską agencję NOMONO, a jako podkład muzyczny wykorzystano utwór związanego z Oleśnicą zespołu Notopop. Gratulacje twórcy nowego logo złożył burmistrz Michał Kołacinski, natomiast dyrektor BiFK Anna Zasada poinformowała, że koncepcja została wykorzystana przy plakatach reklamujących tegoroczne Dni Oleśnicy. Autorem projektu jest również Michał Ruchel. Jego zaangażowanie nagrodzono oklaskami oraz gratulacjami. Na zakończenie goście otrzymali gadżety związane z miastem.

Wideo: materiał z relacji na żywo


Wideo: nowy spot promujący Oleśnicę


Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

pp
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (165)

kolega skrzypek i ta nie wie o co chodzi...adidaski uśmieszek -4tysie na łapkę(niby oficjalnie)pierdu pierdu tralalala o niczym-ten to się ustawił....

Podpis: podglądacz
Dodano: 2017-05-18 19:40:40 | Zgłoś naruszenie

Wszystko pięknie, logo super, wspaniałe spotkanie. Jednak brakowało mi, aby autora tego zamieszania w odpowiedni sposób wynagrodzić. Choćby kwiatami... Michał, gratulacje jeszcze raz!

Podpis: Oleśniczanka
Dodano: 2017-05-18 19:38:47 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter