Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 24 lipca. Imieniny Kingi, Krystyny, Antoniego.

Remis Olimpii z Energetykiem

Dodano: 2017-05-18 13:22:27 | Komentarzy: 1 | Kategoria: Sport
Olimpia Oleśnica przed własną publicznością podejmowała na stadionie przy Brzozowej zespół Energetyk Siechnice. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Zobacz galerię zdjęć z tego wydarzenia

Olimpia zremisowała z Energetykiem

W środowe popołudnie Olimpia rozgrywała zaległy mecz 24 kolejki klasy okręgowej z Energetykiem Siechnice. Do przerwy brakowało składnych akcji z obu stron i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Siedem minut po zmianie stron gospodarze wychodzą na prowadzenie po bramce Sebastiana Rachwała. Niestety oleśniczanom nie udało się dowieźć korzystnego rezultatu do końca meczu. W trzeciej minucie doliczonego czasu gry do wyrównania doprowadził Andrzej Kosior i ustalił wynik spotkania.

Do końca sezonu pozostało pięć kolejek, a drużyna trenera Mularczyka znajduje się jedną lokatę nad strefą spadkową, mając punkt przewagi nad Dolpaszem Skokowa. W najbliższą sobotę o godzinie 15 Olimpia zmierzy się przed własną publicznością z Wratislavią Wrocław.

Olimpia: Piorunek - Bartnik (Sikora 75), Kędzierski, Kopek, Matczak, Olczykowski, Polak (Smyczyński 60), Rachwał (Sopart 90), Rusiecki, Rzepka, Stanisławski.