reklama
reklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 27 maja. Imieniny Jana, Juliusza, Radowita.
reklama
reklama
reklama

Spotkanie z policjantami i strażakami

Dodano: 2017-05-18 08:23:16 | Komentarzy: 1 | Kategoria: Aktualności
Ponad 700 uczniów z oleśnickich podstawówek wzięło udział w spotkaniu w hali sportowej z policjantami i strażakami. Dzieci uczestniczyły tam w prelekcji na temat bezpieczeństwa.


reklama

Podstawowe zasady bezpieczeństwa na drodze, udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz zasady bezpieczeństwa na budowie to wiedza przekazana uczniom podczas gali, która odbyła się na hali sportowej w Oleśnicy. Uczestniczyło w niej ponad 700 uczniów klas I-III szkół podstawowych.

Podczas gali, która miała miejsce na hali sportowej w Oleśnicy, policjanci mieli okazję, aby kolejny raz przypomnieć najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa na drodze.

Około 700 uczniom podstawówek przypomniano, jak prawidłowo przejść przez jezdnię oraz w którym miejscu. Wspólnie z policjantami dzieci poznawały znaczenie znaków drogowych, które mają duże znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze, a także podstawowe numery alarmowe oraz w jakich sytuacjach należy pod nie dzwonić. W spotkaniu uczestniczyli również oleśniccy strażacy, którzy tłumaczyli i demonstrowali jak udzielić pierwszej pomocy przedmedycznej.źródło: KPP w Oleśnicy
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Nóżka jak rączki założył he he

Podpis: StrazakStraz
Dodano: 2017-05-18 15:04:34 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter