reklama
reklamareklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 21 maja. Imieniny Kryspina, Wiktora, Jana.
reklama
reklama
reklama

APO wygrywa eliminacje Deichmanna

Dodano: 2017-05-18 07:27:51 | Komentarzy: 0 | Kategoria: Sport
Za nami kolejne dobre występy orlików Akademii Piłkarskiej Oleśnica, którzy w roli reprezentacji Argentyny i Urugwaju pojawiły się na turnieju Deichmanna. Publikujemy relację APO.


APO - Argentyna

reklama

Reprezentacje Argentyny i Urugwaju, jako jeden z etapów przygotowań do przyszłorocznych MŚ w Rosji, biorą udział... we wrocławskich rozgrywkach Deichmann.

W minioną niedzielę po raz kolejny obie kadry, złożone z orlików Akademii Piłkarskiej Oleśnica, z obiektu przy ul. Lotniczej wracały do domów w rewelacyjnych nastrojach, czego powodem jest kolejny imponujący występ w tym turnieju. Komplet zwycięstw i łącznie aż 31 strzelonych bramek (w 6 meczach) to bilans obu drużyn w minionej kolejce.

- Szczególnie cieszy mnie, że chęć do gry chłopców i radość z niej tak pozytywnie przekładają się na koncentrację i zaangażowanie - podsumowuje trener Piotr Michalewski.


APO - Urugwaj

Urugwaj zakończył rozgrywki grupowe ani razu nie zaznając w nich smaku porażki. Argentyna wciąż do rozegrania ma jeden mecz w tej fazie rozgrywek, ale już pewne jest, że zakończy ją na pierwszym miejscu w swojej grupie.

Argentyna zagrała w składzie: Maciek Łuszczyński, Marcin Peniuk (1 bramka), Michał Wróblewski (2), Antek Wróbel (1), Maciej Witczak (1), Bartek Noczyński (2), Kuba Bednarek (3), Michał Drzewicz (2), Wiktor Bielecki (2), Kuba Markowski (1)

Urugwaj reprezentowali: Adam Srebrny, Michał Płonka (2 bramki), Szymon Nasiadek (2), Kuba Woźniak, Mikołaj Janicki (1), Hubert Wawrzyniak, Igor Cichecki (1), Paweł Płażewski (5), Wiktor Krajewski (2), Krystian Rostek (2)

źródło: APO
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter