reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest czwartek, 25 maja. Imieniny Grzegorza, Magdy, Marii Magdaleny.
reklama
reklama
reklama

Nagrody za konkursy plastyczne

Dodano: 2017-05-17 07:19:09 | Komentarzy: 1 | Kategoria: Kultura
W siedzibie oleśnickiej straży pożarnej odbyło się wręczenie nagród autorom najlepszych prac, które brały udział w dwóch konkursach plastycznych.


Pamiątkowe zdjęcie

reklama

Wczoraj w siedzibie komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom dwóch konkursów plastycznych - XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” oraz konkursu „112- ratuje życie”.

Utalentowanym przedszkolakom oraz uczniom ze szkół z terenu powiatu oleśnickiego nagrody wręczali wspólnie starosta Wojciech Kociński oraz zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnicy Andrzej Fischer.

Najlepsze prace w obu konkursach oceniała komisja, w skład której weszli: Piotr Karasek – przewodniczący, Anita Tomala-Najmrodzka (PCEiK), Mirosława Psujek (PCEiK), Andrzej Fischer i Witold Michałowski (sekretarz).

Laureaci XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

I grupa wiekowa:
I miejsce – Patrycja SZYMAŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 1 w Twardogórze
II miejsce – Xavier SZCZOT - Szkoła Podstawowa nr 1 w Twardogórze
III miejsce – Natasza CHWAŁEK - Szkoła Podstawowa nr 1w Twardogórze

II grupa wiekowa
I miejsce – Wiktoria PIOTROWSKA – Szkoła Podstawowa w Sokołowicach
II miejsce – Ksawier CHOROSZY – Szkoła Podstawowa w Sokołowicach
III miejsce – Mateusz SUCHOWSKI - Szkoła Podstawowa nr 1 w Twardogórze

III grupa wiekowa
I miejsce – Dominik GILAKOWSKI – Szkoła Podstawowa nr 3 w Twardogórze
II miejsce – Wiktoria POCZĄTEK – Gimnazjum nr 2 w Twardogórze
III miejsce – Lena URBAŃSKA - Gimnazjum nr 2 w Twardogórze

IV grupa wiekowa
I miejsce – Karolina KALIŃSKA – Zespół Placówek Specjalnych w Oleśnicy
II miejsce – Damian WIEDEŃSKI - Zespół Placówek Specjalnych w Oleśnicy
III miejsce – Oskar SZIR - Zespół Placówek Specjalnych w Oleśnicy

Laureaci konkursu pod hasłem „112 ratuje życie”:
Bartłomiej SIERUGA – Szkoła Podstawowa w Sokołowicach ( oddział przedszkolny)
Natasza RAK – Publiczne Przedszkole im. Małego Księcia nr 3 w Sycowie
Laura KŁOSEK – Publiczne Przedszkole im. Małego Księcia nr 3 w Sycowie
Piotr SKOWRONEK – Przedszkole nr 4 w Oleśnicy
Iga WACH – Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy ( oddział przedszkolny)

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Gratuluje

Podpis: t
Dodano: 2017-05-17 23:47:35 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (53), Motoryzacja (15), Nauka (8), Praca (67), Usługi (31), Zwierzęta (2), Inne (11)
Dodaj ogłoszenie
reklama
reklama
reklama
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Rodzice stoją murem za dyrektorką
"No tak za Bronsia d..."~k
reklama
Kalendarium
28.05.2017 o godz. 14:00
III Festyn Rodzinny
do godz. 18, Park Kolejarzy Oleśnickich
28.05.2017 o godz. 15:00
Festyn rodzinny "Poznajemy kraje misyjne" (więcej)
SP2 w Twardogórze
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter