reklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest niedziela, 23 lipca. Imieniny Bogny, Sławosza, Żelisława.
reklama
reklama
reklama

Nagrody za konkursy plastyczne

Dodano: 2017-05-17 07:19:09 | Komentarzy: 1 | Kategoria: Kultura
W siedzibie oleśnickiej straży pożarnej odbyło się wręczenie nagród autorom najlepszych prac, które brały udział w dwóch konkursach plastycznych.


Pamiątkowe zdjęcie

reklama

Wczoraj w siedzibie komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oleśnicy odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom dwóch konkursów plastycznych - XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” oraz konkursu „112- ratuje życie”.

Utalentowanym przedszkolakom oraz uczniom ze szkół z terenu powiatu oleśnickiego nagrody wręczali wspólnie starosta Wojciech Kociński oraz zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Oleśnicy Andrzej Fischer.

Najlepsze prace w obu konkursach oceniała komisja, w skład której weszli: Piotr Karasek – przewodniczący, Anita Tomala-Najmrodzka (PCEiK), Mirosława Psujek (PCEiK), Andrzej Fischer i Witold Michałowski (sekretarz).

Laureaci XIX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2017 pod hasłem „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni”

I grupa wiekowa:
I miejsce – Patrycja SZYMAŃSKA – Szkoła Podstawowa nr 1 w Twardogórze
II miejsce – Xavier SZCZOT - Szkoła Podstawowa nr 1 w Twardogórze
III miejsce – Natasza CHWAŁEK - Szkoła Podstawowa nr 1w Twardogórze

II grupa wiekowa
I miejsce – Wiktoria PIOTROWSKA – Szkoła Podstawowa w Sokołowicach
II miejsce – Ksawier CHOROSZY – Szkoła Podstawowa w Sokołowicach
III miejsce – Mateusz SUCHOWSKI - Szkoła Podstawowa nr 1 w Twardogórze

III grupa wiekowa
I miejsce – Dominik GILAKOWSKI – Szkoła Podstawowa nr 3 w Twardogórze
II miejsce – Wiktoria POCZĄTEK – Gimnazjum nr 2 w Twardogórze
III miejsce – Lena URBAŃSKA - Gimnazjum nr 2 w Twardogórze

IV grupa wiekowa
I miejsce – Karolina KALIŃSKA – Zespół Placówek Specjalnych w Oleśnicy
II miejsce – Damian WIEDEŃSKI - Zespół Placówek Specjalnych w Oleśnicy
III miejsce – Oskar SZIR - Zespół Placówek Specjalnych w Oleśnicy

Laureaci konkursu pod hasłem „112 ratuje życie”:
Bartłomiej SIERUGA – Szkoła Podstawowa w Sokołowicach ( oddział przedszkolny)
Natasza RAK – Publiczne Przedszkole im. Małego Księcia nr 3 w Sycowie
Laura KŁOSEK – Publiczne Przedszkole im. Małego Księcia nr 3 w Sycowie
Piotr SKOWRONEK – Przedszkole nr 4 w Oleśnicy
Iga WACH – Szkoła Podstawowa nr 4 w Oleśnicy ( oddział przedszkolny)

źródło: Starostwo Powiatowe w Oleśnicy
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (1)

Gratuluje

Podpis: t
Dodano: 2017-05-17 23:47:35 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter