reklama
reklamareklamareklama
Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 21 maja. Imieniny Kryspina, Wiktora, Jana.
reklama
reklama
reklama

Bierutów: ruszają warsztaty biegowe

Dodano: 2017-05-16 10:02:03 | Komentarzy: 2 | Kategoria: Sport
Bierutowska Grupa Biegowa oraz Ośrodek Kultury i Sport w Bierutowie zapraszają na warsztaty biegowe, które startują już dziś.


reklama

Bierutowska Grupa Biegowa wspólnie z Ośrodkiem Kultury i Sportu w Bierutowie zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty biegowe z Weroniką Machowską, które odbędą się w ciągu czterech kolejnych wtorków - od 16 maja do 6 czerwca na bieżni lekkoatletycznej w Bierutowie. Na kolejnych czterech zajęciach odbędą się treningi o różnych tematykach.

Zajęcia towarzyszące dla dzieci odbędą się o godzinie 18 (rekomendowany wiek 7 – 14 lat). Zajęcia główne odbędą się o godz. 19. Zajęcia dla dzieci i młodzieży do lat 18 są bezpłatne, dla dorosłych są płatne i wynoszą 10 zł za jedno spotkanie. Zapisy na zajęcia odbywać się będą mailowo lub w dniu zajęć.

- Więcej w regulaminie: http://www.bierutowskagrupabiegowa.pl/2017/04/25/warsztaty-biegowe-16-05-06-06-2017/#more-2725. Warsztaty są otwarte dla wszystkich bez względu na stopień zaawansowania. Jedyny warunek, każdy musi ocenić czy podoła zajęciom które trwają 1,5 godziny (Główne) i 1 godzinę (Dla dzieci). Celem warsztatów jest nie tylko bieganie, ale przede wszystkim to czego zazwyczaj brakuje w bieganiu, a więc sporej dawki ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i poprawiających technikę biegu. Każdy znajdzie na tych zajęciach coś dla siebie, nie tylko biegacze, ale osoby które zaczynają biegać i osoby które po prostu szukają zajęć na wzmocnienie swojego ciała. Pani Weronika Machowska jest absolwentką i pracownikiem naukowym AWF we Wrocławiu, wieloletnią trenerką biegania oraz m.in. wielokrotną medalistką w Mistrzostwach Polski w biegach na orientację, mistrzynią Europy juniorów w BnO drużynowo w Salzburgu w 2004. Pani Weronika prowadzi swoją działalność po hasłem ZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIU! - informuje Bierutowska Grupa Biegowa.

Tematyka zajęć

• 16.05 – SIŁA BIEGOWA
• 23.05 – SZYBKOŚĆ
• 30.05 – TECHNIKA BIEGU – praca ramion
• 06.06 – TECHNIKA BIEGU – praca nóg

źródło: Bierutowska Grupa Biegowa
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (2)

Super takie zajęcia

Podpis: lol
Dodano: 2017-05-16 15:19:52 | Zgłoś naruszenie

Super! :) Coś się dzieje w Bierutowie :)

Podpis: z Bierutowa
Dodano: 2017-05-16 12:00:17 | Zgłoś naruszenie

PW Media © 2009-2018
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter