Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 19 lutego. Imieniny Arnolda, Konrada, Mansweta.
reklama
reklama
reklama

WKS Oleśniczanka na mistrzostwach

Dodano: 2017-03-17 08:30:44 | Komentarzy: 57 | Kategoria: Sport
Julia Kuras, Wiktoria Ryng, Ewa Mróz, Aleksandra Pierzga i Patryk Porębski z WKS-u Oleśniczanki wzięli udział w 89. Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów, Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych.


Zawodnicy na starcie

reklama

Na malowniczo położonych terenach Centrum Gostar na przedmieściach Jeleniej Góry odbyły się 89. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów, Juniorów Młodszych w Biegach Przełajowych.

Do reprezentowania województwa dolnośląskiego z WKS Oleśniczanki zostali powołani Julia Kuras, Wiktoria Ryng, Ewa Mróz, Aleksandra Pierzga i Patryk Porębski. Wyjazd został sfinansowany środków miasta Oleśnicy i Starostwa Powiatowego Oleśnicy.

- Nasi zawodnicy łącznie zdobyli 7 punktów do współzawodnictwa klubowego Ministerstwa Sportu Dzieci i Młodzieży. Jest to duży sukces naszych młodych zawodników którzy po raz pierwszy wystartowali tak dużej imprezie biegowej jak Mistrzostwa Polski. Za osiągnięcia i wyniki Dolnośląski Związek Lekkiej Atletyki w/w zawodników naszego klubu powołał na zgrupowanie Kadry Województwa Juniorów i Juniorów młodszych do Szklarskiej Poręby w dniach 7-18.04.2017 r. - informuje WKS Oleśniczanka, która zajęła 15. miejsce OM w mistrzostwach polski w biegach przełajowych, a w regionie drugie miejsce w klasyfikacji klubowej.Wyniki i miejsca zawodników WKS-u Oleśniczanki

Julia Kuras 3km – kat, K U-18 - 12 miejsce - 3 -pkt
Aleksandra Pierzga - 3km - kat K U18 - 27 miejsce - 1-pkt
Wiktoria Ryng 2 km - kat K U18 -17 miejsce -2-pkt
Ewa Mróz 2km - kat U18 -47 miejsce
Patryk Porębski 3.km - kat - U18 - 31 miejsce - 1 pkt

źródło: WKS Oleśniczanka
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (57)

Ola jest śliczna <3

Podpis: fan Oli
Dodano: 2017-04-02 04:36:21 | Zgłoś naruszenie

,,Czy po poniższych zapisach nie można u Pana podejrzewać galopady myśli? Bo jak można 5 /pięć/ razy pod rząd zamieszczać swoje wpisy? Panie Kowalski, dla dobra społecznego warto się zabrać za konkretna pracę. JAKĄKOLWIEK! Pokaż Pan jakiś jest wspaniały. Czy dowartościowujesz się Pan tylko jałową pisaniną, przypisując sobie zawsze rolę mentora i nieomylnego. A może to jest Pana krzyk - ,,Ja jestem". Bo to można jeszcze zrozumieć."... Pytam, ile razy można jeszcze się powtarzać? I jak można wypominać kobiecie jej metrykę?

Podpis: h. a.
Dodano: 2017-03-23 15:53:39 | Zgłoś naruszenie

Zieliński, Kuras, Kuras, Pytel to dzieciaki trenera Janeczka. Dlaczego czuje się Pan tak bardzo urażony nadanym Panu przydomkiem?Pasuje do Pana Przecież uważa się Pan za odważnego i chce być podmiotem w w sieci, a nie nikim jak ja? Czy jednak może nie? Co do wielu zagadnień, gdzie zarzuca mi Pan brak wiedzy, pisanie bzdur, śmieszną postawę-proszę postarać się, choć odrobinę, przyjąć do wiadomości, że JEDNAK WIEM i NIE ZGADZAM SIĘ Z PANEM w tych wszystkich kwestiach. WKS Oleśniczanka to fajny klub dla dzieciaków, bo mają dobrych trenerów, którzy motywują, pracują i pomagają.

Podpis: ZA
Dodano: 2017-03-22 07:32:03 | Zgłoś naruszenie

Do tchórzliwie ukrywającej się Internautki zza "ZA": na jakiej podstawie powinienem wnioskować, że w tym zdaniu chodziło o Wojtka, a nie o Julię?: "No cóż, na domtel-sport.pl ewidentnie Kuras...". "i adres strony, gdzie można znaleźć spis zawodników trenera J.Janeczka też podałam." - podała Pani adres strony, a nie link kierujący bezpośrednio do listy zawodników trenera J. Janeczka. To sformułowanie, napisane przez Panią jest wyrazem braku kindersztuby i nosi znamiona naruszenia dóbr osobistych, chronionych prawnie: " I jeśli to do Pana nie dotarło jeszcze, Panie Odwaga" - brak kindersztuby przejawia się również w ukrywaniu się w anonimowości, pisząc komentarze - zatem to nie ja się pogubiłem. To sformułowanie: "ZA Chiny Ludowe nie podałabym Panu mojego imienia i nazwiska." wskazuje na poważną Pani metrykę i kompletne niezrozumienie sensu - podpisywanie komentarzy swoim imieniem i nazwiskiem, to nie podawanie swojego imienia i nazwiska komuś, lecz upodmiotowienie siebie, to potwierdzenie własnej odpowiedzialności za słowa i wyrażenie zwykłego ludzkiego szacunku do drugiego człowieka - wcale nie do mnie.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2017-03-21 23:59:05 | Zgłoś naruszenie

I jak to Pan napisał, Panie Krzysztofie? Reasumując: moja postawa jest śmieszna, jestem aspołeczna, brak mi kindersztuby, brak mi wiedzy, jestem tchórzliwa. ZA Chiny Ludowe nie podałabym Panu mojego imienia i nazwiska.

Podpis: ZA
Dodano: 2017-03-21 20:42:15 | Zgłoś naruszenie

I tak, ojejku, pomyliłam się. Zamiast Zieliński Szymon napisałam Szymański. Autokorekta więc.

Podpis: ZA
Dodano: 2017-03-21 20:24:11 | Zgłoś naruszenie

Panie Krzysztofie, ja nie pisałam o żadnej Julii Kuras, tylko o Wojtku Kurasie, o którym to Pan zaczął pisać w kontekście MMM i adres strony, gdzie można znaleźć spis zawodników trenera J.Janeczka też podałam. Zarzuca mi Pan tchórzostwo (bardzo to podkreślając w każdym swoim komentarzu) i brak kindersztuby, domaga się namiętnie szacunku w postaci mojego imienia i nazwiska pod komentarzami. Gdzieś strasznie się Pan pogubił..

Podpis: ZA
Dodano: 2017-03-21 19:42:28 | Zgłoś naruszenie

Czy po poniższych zapisach nie można u Pana podejrzewać galopady myśli? Bo jak można 5 /pięć/ razy pod rząd zamieszczać swoje wpisy? Panie Kowalski, dla dobra społecznego warto się zabrać za konkretna pracę. JAKĄKOLWIEK! Pokaż Pan jakiś jest wspaniały. Czy dowartościowujesz się Pan tylko jałową pisaniną, przypisując sobie zawsze rolę mentora i nieomylnego. A może to jest Pana krzyk - ,,Ja jestem". Bo to można jeszcze zrozumieć.

Podpis: h. a.
Dodano: 2017-03-21 16:08:48 | Zgłoś naruszenie

Cześć Krzychu! Wiosna idzie ... Nie jestem w temacie, ale ostrzegam, jak zaraz napiszesz korektę, to ci pousuwam wszystkie wpisy! Żadnej korekty.

Podpis: Cris F. Blacksmith
Dodano: 2017-03-21 15:06:58 | Zgłoś naruszenie

O, ależ stała się rzecz straszna - dane osobowe zawodników zostały powyżej ujawnione, ba niektórych są wręcz ogólnie dostępne na http://www.domtel-sport.pl/statystykaLA/personalia... To ta Internautka tchórzliwie ukrywająca się za "ZA" powinna szybko zgłosić organom ścigania. Oczywiście, że ironizuję, wykazując bezsens argumentacji tejże Internautki.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2017-03-21 15:03:05 | Zgłoś naruszenie

Do tchórzliwie (już wiadomo dlaczego) ukrywającej się Internautki za "ZA" (ciekaw jestem jak ta osoba dba o swoje dane osobowe, poruszając się po Internecie i pewnie zbulwersowana jest tymi miliardami ludzi, którzy na facebooku się rejestrują ): jeżeli coś się komuś zarzuca, to należy to jeszcze udowodnić, a tego Pani nie potrafi - więcej, co jest jeszcze gorsze i bulwersujące: zarzuca Pani wręcz to, czego nie napisałem: o zawodniku o nazwisku Szymański - nic nie wspominałem, a o zawodniczce Julii Kuras napisałem: "Julia Kuras - trener: Jarosław Janeczek". Radzę nauczyć się właśnie sztuki argumentowania. Jeżeli pisze się, że coś, gdzieś jest, to należy podać link do tej informacji. Przykładowo w przypadku Julii Kuras: http://www.domtel-sport.pl/statystykaLA/personal.php?page=profile&nr_zaw=78538&r=1 ; Tego Pani nie uczyniła. Nie potrafi. Chce Pani szermować paragrafami? I ponownie koszmarny błąd - nie podała Pani źródła pochodzenia cytatu, jaki Pani tu opublikowała. Rozumiem dlaczego nie ma Pani profilu na facebooku, nigdy nie logowała się Pani do serwisów intrnetowych, nigdy nie dokonywała zakupów przez internet, nie wysyłała sms-ów. Bardzo proszę nie rozmieszać wmawianiem, że, jeżeli Pani swój komentarz podpisze swoim imieniem i nazwiskiem, to narazi się Pani na niebezpieczeństwo - jakie? O tak, że ktoś Panią zidentyfikuje na ulicy i palcem wskaże: o, to ona to napisała. W tym momencie Pani postawa jest śmieszna. A to już jest przejawem złego wychowania, co tłumaczy chęć bycia anonimem, a nie żadna pseudo ochrona własnych danych osobowych: "I jeśli to do Pana nie dotarło jeszcze, Panie Odwaga..." Obok braku wiedzy, pojawia się brak kindersztuby. Proszę nie pisać takich bzdur: "I tak w podstawowej szkole już uczą dzieci , aby w sieci nie podpisywać się imieniem i nazwiskiem, również pod komentarzami." Taka postawa jest aspołeczna.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2017-03-21 14:57:36 | Zgłoś naruszenie

I tak w podstawowej szkole już uczą dzieci , aby w sieci nie podpisywać się imieniem i nazwiskiem, również pod komentarzami. Nie wiem, w jakiej epoce Pan żyje, Panie Krzysztofie, ale raczej nie w mojej.

Podpis: ZA
Dodano: 2017-03-21 11:05:09 | Zgłoś naruszenie

No cóż, na domtel-sport.pl ewidentnie Kuras i Szymański są w spisie zawodników trenera Janeczka. Proszę nie przekłamywać, Panie Krzysztofiei i nie wprowadzać błąd. I jakim cudem od chęci pogratulowania trenerom ich wychowanków przeszedł Pan do braku gospodarności w klubie? Bo tak naprawdę oto tylko Panu chodzi. "Dane osobowe ? termin prawny, który w prawie polskim został zdefiniowany w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych.W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej" Pana się nie da zidentyfikować imieniu i nazwisku i komentarzu pod tym artykułem? I jeśli to do Pana nie dotarło jeszcze, Panie Odwaga To Ja, oprócz Pana i kilku osób jeszcze, większość chce być anonimowa w sieci z tych samych powodów , co ja. Takie też nasze prawo.A na końcu , i owszem niemal profilu na żadnym portalu społecznościowym.

Podpis: ZA
Dodano: 2017-03-21 10:56:03 | Zgłoś naruszenie

Ktoś tu wywołał temat Międzywojewódzkich Mistrzostw Młodzików w Biegach Przełajowych w Nowej Soli, gdzie Michał Pytel (trener Jarosław Janeczek) zajął 1. miejsce na dystansie 2km, a czwarty był Wojciech Kuras (niestety wskazywana przez tchórzliwą osobę za "ZA" baza danych PZLA nie ma takiej osoby, więc trudno podać nazwisko trenera), dziewiąty był Dawid Kałwiński (taka sama sytuacja - nie ma). Na dystansie 3 km mężczyzn Szymon Zieliński był trzeci (nie ma informacji o nim w bazie PZLA). Mogę tylko domyślać się, że wszystkich wymienionych trenuje pan Jarosław Janeczek. Szkoda tylko, że nie reprezentują oni MIKS "Junior" Oleśnica

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2017-03-20 23:32:49 | Zgłoś naruszenie

Tak z czystej ciekawości, zadam tej anonimowej Pani, co ukrywa się za "ZA" i piszącej: "Wasze komentarze świadczą braku elementarnej wiedzy na temat trenowania młodzieży , na temat tego, co się dzieje i jak wygląda praca w klubie," - a jaką to wiedzę Pani ma o trenowaniu młodzieży w WKS "Oleśniczanka"? Czy proces treningowy odbywa się zgodnie ze sztuką treningu młodzieżowego w lekkiej atletyce? Czy każdy z trenerów szkoli przynajmniej 10, 15 zawodniczek, albo zawodników? Czy każdy z zawodników prowadzi dziennik treningów, a każdy z trenerów ma rozpisane plany treningowe? I to po każdym cyklu konsultują, omawiają?

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2017-03-20 23:12:45 | Zgłoś naruszenie

Litości, jakaż tu jest przewrotność i niezrozumiałość rzeczy - to do kolejnego tchórzliwego Internauty, ukrywającego się za "również ZA" - podobnie jak Internautka, jakże strachliwa, a podpisująca się "ZA" - kompletnie nie rozumie okoliczności i nie rozróżnia: podpisu pod swoją wypowiedzią od przekazywania rzeczywiście ważnych danych osobowych. Domyślam się, że zarówno osoba ukrywająca się za "ZA" jaki i ta osoba tchórzliwie chowająca się za "również ZA" - nie mają swoich profili na facebooku, czy podobnym portalu społecznościowym.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2017-03-20 23:04:50 | Zgłoś naruszenie

Do kolejnego tchórza, ukrywającego się za "h.a.": można byłoby mi zarzucać chęć dowartościowywania siebie, gdybym pisał o sobie, a rzecz dotyczy ... dobra społecznego, bo sięgając sedna - finansowanie sportu dzieci i młodzieży pochodzi z środków społecznych, z podatków i jako takie powinno być czynione rzetelnie i gospodarnie.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2017-03-20 22:59:11 | Zgłoś naruszenie

Szanowna Internautko tak tchórzliwie ukrywająca się za "ZA", bo bojąca się siły własnych słów, pisząc "Nie Panu również oceniać , czy wobec mojej rodziny istnieje zagrożenie, czy nie." zapomina Pani, że to Pani napisała: "w kontekście najzwyczajniejszego bezpieczeństwa mojego i mojej rodziny się z Panem nie zgadzam", a ja zadałem pytanie: "w jaki sposób może być zagrożone Pani i Pani rodziny bezpieczeństwo, gdyby Pani swoje komentarze podpisała własnym imieniem i nazwiskiem?" - zatem proszę czytać ze zrozumieniem i odnajdywać prawdziwy sens zdania, a nie wyimaginowany przez siebie. Czyżby na tych lekcjach informatyki uczyli, by swoje opinie, komentarze i oceny innych ludzi podpisywać anonimem? Proszę nie pisać takich bzdur. Jeżeli swoją opinię tu napisaną podpisze Pani własnym imieniem i nazwiskiem, to cóż za niebezpieczeństwo Pani grozi? W Pani wpisach jest tylko przewrotność i siłowe szukanie usprawiedliwienia dla swojej wygody, dla tego, co jest łatwe, by iść na skróty i nie narażać się na opinię innych - ot, tak po dziecinnemu, po szczeniacku - rzucanie słowami zza węgła.

Podpis: Krzysztof A. Kowalski
Dodano: 2017-03-20 22:55:35 | Zgłoś naruszenie

Sam z sobą? Czy zapomniał jak się nazywa? Może autokorekta - ,,oleśniczanie", człowieku!

Podpis: h. a.
Dodano: 2017-03-20 22:11:27 | Zgłoś naruszenie

A ja poniekąd popieram pana Kowalskiego, bo jak wytłumaczyć w klubie pracę tylu trenerów na tak mało zawodników? Każdy z nich na pewno bierze wynagrodzenie, a niektórzy z nich już mają emerytury. Szkoda,że robią to wyłacznie dla kasy a nie z powołania. Wystarczyło by 2 trenerów i tyle. My Oleśniczanie mamy prawo wiedzieć dlaczego z publicznych pieniędzy WKS tak je marnuje ? Kto to kontroluje? Na stronie nie ma informacji kto gdzie i o której godzinie trenuje...

Podpis: Jacek
Dodano: 2017-03-20 18:31:28 | Zgłoś naruszenie
Ogłoszenia
Nieruchomości (58), Motoryzacja (7), Nauka (7), Praca (60), Usługi (22), Zwierzęta (6), Inne (13)
Dodaj ogłoszenie
reklama
reklama
reklama
Ostatnio komentowane
MojaOlesnica.pl
Burmistrz zapomniał co mówił?
"Głosowałam na obecn..."~M
reklama
Kalendarium
04.03.2018 o godz. 17:00
Koncert Zenka Martyniuka z zespołem Akcent (więcej)
drugi występ o godz. 20, hala widowiskowo-sportowa GOSiR w Twardogórze
Śledź nas na Facebooku

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter