Oleśnica - MojaOlesnica.pl. Aktualności z Oleśnicy i okolic.
Dziś jest poniedziałek, 11 grudnia. Imieniny Damazego, Waldemara, Artura.
reklama
reklama

Variete z OFCĄ i BIFK w niedzielę!

Dodano: 2017-03-11 07:43:32 | Komentarzy: 0 | Kategoria: Kultura
Biblioteka i Forum Kultury w Oleśnicy oraz Fundacja OFCA zapraszają na spektakl cyrkowy Fundacji Sztukmistrze VARIETE "Wojskowe postanowienia noworoczne".


reklama

- Jak zwykle oleśnicka publiczność zobaczy coś, co wydaje się niemożliwe do wykonania: czarodziejskie, magiczne, nadrealne, transcendentne – do tego podane w lekkiej i zabawnej, mimo że wojskowej formie - zachęcają organizatorzy.

W programie tradycyjne dla cyrku: akrobatyka, żonglerka, ekwilibrystyka, pokazy świetlne i wiele innych atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dorosłych połączonych motywem przewodnim wojskowych postanowień noworocznych tworzących pełną zwrotów akcji, zabawną historię. Wśród gości pojawi się m.in. Tiny Beat - beatboxer z Pragi, który zajmuje szesnaste miejsce w światowym rankingu.

- Zapraszamy 12 marca o godz. 17:00 oraz 20 do Sali widowiskowej BiFK przy ul. Kochanowskiego 4. Bilety w cenie 15 zł do nabycia od 22 lutego (środa) w kasie Sali Widowiskowej od godziny 16:00 (kasa przy wejściu głównym) - czytamy w komunikacie.

źródło: BiFK
reklama
Podziel się tym artykułem na Facebooku
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

Skomentuj

Osoba komentująca oświadcza, że nie będzie publikować treści o charakterze bezprawnym i tym samym akceptuje regulamin. Komentarze internautów nie muszą być zgodne z poglądami redakcji.
Podpis:

Komentarze (0)

Brak komentarzy

PW Media © 2009-2017
@:
Nawigacja
- Kontakt z redakcją
- Reklama na portalu MojaOlesnica.pl
- Regulamin
- Polityka prywatności
MojaOlesnica.pl w mediach
społecznościowych
Facebook Instagram YouTube Twitter